Fiveriders, Hradec Králové

Revoluční cvičební stroj Fiveriders

Přístroj spadá do kategorie cvičení s labilním prvkem, které můžeme obecně zařadit do metodiky senzomotorické stimulace. Při houpání dochází k posílení nejen svalů dolních končetin, ale v návaznosti také svalů trupu a při držení rukou rovněž svalů horních končetin. Pro rytmický pohyb je nutné svaly správně koordinovat, což má za následek jejich trénink, při správných polohách je navíc aktivován hluboký stabilizační systém páteře. Přístroj může být využíván v několika rovinách a umožnit tak procvičení všech partií.

 

Proč stroj Fiveriders?

1. Stroj umožňuje komplexní cvičení na jednom stroji.

2. Během jednotlivých cviků posílíte všechny svaly na těle.

3. Posilování a aktivní pohyb jsou základem pro ideální tvarování těla a hubnutí. Tento stroj je kombinací obou těchto prvků. Vaše tělo tedy není bez pohybu, přitom má čas se protáhnout, uvolnit svaly, zapracovat na odplavení kyseliny mléčné.

4. Poslechem hudby Vás stroj motivuje k takzvanému tanečnímu kroku, víc se uvolníte, a aniž by jste to dělali cíleně zapojujete více svalů.

5. Houpavý pohyb je zábavná forma cvičení a uvolňuje endorfiny. Jsou to hormony štěstí, které dokáží stimulovat Vaše emoce a tím opět dochází k mnohem rychlejšímu procesu spalování. Tento hormon je tím, co nás rozesmává a dělá nás šťastnými. S tím je spojený adrenalin, který nás dokáže vybudit k velkým věcem a dodává energii.

6. Stroj nenamáhá kloubní systém. Klouzavý pohyb je bez tvrdého došlapu. Klouby pracují bez efektu nárazu na konci, pohyb je vyvážený, měkký. Klient si sám určuje hranice, kde cvik dokončí.

7. Stroj umožňuje jednorázový i kruhový trénink s trenérem nebo samostatné cvičení při hudbě. Může stát v posilovnách nebo ve studiích zaměřených na tělo.

8. Stroj je jednoduše ovladatelný, rychle pochopitelné je i cvičení na něm. I v případě, že se cvičitel bude jenom pohupovat či dělat jednoduché klouzavé pohyby, tímto pohybem učiní několik tisíc kroků za cvičební hodinu a udělal pro sebe obrovský kus práce. Později přidává jednotlivé cviky a tím zlepšuje svou fyzickou kondici.

ceník: jedna procedura:200kč

Jak často? 2-3krát týdně

Doporučujeme: permanentku 10+1procedura 2000kč

Více informací na www.fiveriders.cz

 

 

 !!!U každého pohybu je potřeba dodržovat pitný režim - v našem studiu možno koupit:!!!

CARNITIN DRINK

LEHKOST V KAŽDÉM DOUŠKU! Váš oblíbený nápoj v nové jemné osvěžující příchuti dragon fruit. Plodina (kaktus) dragon fruit známá jako dračí ovoce připomíná svou chutí směs kiwi, hrušky a melounu. Zemí původu je Střední a Jižní Amerika.

Další informace

* CARNITIN DRINK

* CARNITIN DRINK Složení:

* CARNITIN DRINK Nutriční hodnoty:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce.

 

 

Doplňujte tekutiny a energii při sportu a podpořte své snažení snížit vaši hmotnost. Vyzkoušejte jedinečný nápoj CARNITIN DRINK, který vám pomůže dosáhnout vašeho cíle.

CARNITIN DRINK

Díky účinné kombinaci látek je CARNITIN DRINK ideálním nápojem pro podporu vašeho výkonu a pro zvýšení využívání energie z podkožního tuku. Je nesycený a neobsahuje žádný cukr. Díky obsahu taurinu a vitamínu B3 vám také pomůže zlepšit koordinaci pohybů a soustředění.

Dáváte přednost méně sladkým nápojům? Vyzkoušejte CARNITIN DRINK v příchutích bez kofeinu – eucalyptus + kiwi, fresh grep, dragon fruit.

CARNITIN DRINK vám pomůže:

* doplnit tekutiny a energii

* urychlit spalování tuků

* zlepšit koordinaci pohybů a koncentraci

Charakteristika účinných látek:

L-Carnitin báze – L-Carnitin přenáší mastné kyseliny na místo jejich spalování do energetických center buněk tzv. mitochondrií a tím podporuje tvorbu energie z tuků. Podílí se na celkové energizaci organismu a výrazně přispívá k redukci nadváhy, podporuje srdeční a mozkovou činnost, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost.

Pro stimulaci metabolismu (urychlení látkové výměny) je přidán kofein (mimo příchutě eucalyptus+kiwi, fresh grep), který napomáhá zvýšit metabolický obrat a má za následek zvýšené využívání energie z tuků. Současně dochází k celkovému zvýšení metabolismu, což pro organismus znamená, že pro zabezpečení základních životních funkcí (tzv. bazální metabolismus) spotřebovává více energie.

Energizující směs je doplněna o taurin, který zabezpečuje udržování koncentrace během zátěže a tím napomáhá zlepšení koordinace pohybu. S taurinem spolupůsobí i kofein, který rovněž stimuluje centrální nervový systém.

Carnitin drink - příchuti fresh grep, kiwi - eukaliptus, dragon fruit

Test

shdfbhtrsh