Myostimulátor, Hradec Králové

47

ukázka myostimulace nohou a hýždí

Přístroj, který pomocí elektrických impulzů vhodného kmitočtu dráždí příslušné svalové a nervové buňky. Rytmicky se opakující stahy svalů vyžadují energii, která je odebírána z tukových zásob kolem svalů. Jde o moderní elektronický přístroj, který je konstruován a vyroben s ohledem na maximální bezpečnost a spolehlivost. Myostimulace je bezpečná léčebná, kosmetická a masážní metoda, při které klient relaxuje.

Myostimulátor se používá na všech částech těla, kde může odbourávat tukové polštářky, celulitidu a obezitu. l na nejchoulostivějších partích jako jsou stehna, boky, hýždě a břicho.

Po deseti procedurách se dosahuje úbytku 2-10cm v pase, 3-5cm v bocích a na stehnech.

•Zpevňuje, zeštíhluje a odbourává tuk, Příznivým účinkem Myostimulátoru je odstranění zácpy a bolestivé menstruace, protože má protibolestivý účinek.

Výrazného zvýšení lze dosáhnout spojením s vhodnou životosprávou a zvýšením pohybové aktivity. Čtyřicet minut strávených na myostimulátoru se rovná dvě a půl hodině cvičení v tělocvičně.

Slouží ke zpevnění vybraných svalových partií a úbytku tukové tkáně. Nejčastěji se procvičují svaly břicha a stehen. Doporučuje se minimálně 6 aplikací, 2 - 3 týdně kombinované s domácím ošetřením, optimální rozsah procedur je 10 - 12 kůr, hůře reagující případy až 20 kůr.

 

Jak často?

10 sezení

2 - 3 návštěvy týdně

Ceník

60 minut Myostimulátor cvičení cena: 100,-Kč

permanentka (10 + 1 zdarma) cena: 1000,-Kč

Test

shdfbhtrsh