Dream Healther, Hradec Králové

Powerplate Vibrační přístroj / Hradec králové/ Dream healther

 

lipolytický vibrační přístroj na cvičení s novým řešením

Lipolytický vibrační přístroj na cvičení je novým řešením pro spalování tělesného tuku zejména okolo břicha a tuku z vnitřních orgánů.

Toho je dosaženo pomocí převádění rotačního pohybu výkonného motoru na bilaterální symetrickou amplitudovou energii. Tento houpací účinek může poskytovat nejlepší cvičení v krátkém čase (během deseti minut) bez potřeby namáhavé fyzické síly. Používání tohoto přístroje podnítí zvýšení metabolismu a tím pokračuje spalování tuku, i když bylo cvičení dokončeno.

Dream Healther MM-7500:

snižuje viscerální a podkožní tuk – zejména tuk břicha snižuje cholesterol a nadměrný tělěsný tuk, čímž pomáhá předcházet mnoha onemocněním u dospělých včetně kardiovaskulárních onemocnění a obezity zlepšuje celkový svalový tonus a fungování nervového systému jsou dostupné speciální typy nastavení a programy pro zlepšení kožní denzity, užitečné zejména v léčbě osteoporotických stavů pomáhá napravit většinu problémů s páteří a chronických kloubních problémů, jako je např. “zamrzlé rameno”

 

Jak často?

3 – 4 návštěvy týdně

ceník

30 minut Dream Healther-vibrační přístroj сena: 100,-Kč

Doporučujeme:

permanentka (10 + 1 zdarma) 1000,- Kč

tuto proceduru umocníte spalovačem,který si u nás můžete zakoupiti

CARNIFORM SHOT

Nejsilnější spalovač tuků přichází v novém, větším balení jako CARNIFORM SHOT. Efektivně navržená kombinace funkčních látek, která útočí na tukovou tkáň a zvyšuje její využívání během fyzické aktivity. Nově v monodóze s obsahem 60 ml.

 

 

Zatočte s nadbytečnými kilogramy jednou provždy. Vyzkoušejte jeden z nejúčinnějších spalovačů tuků na současném trhu – CARNIFORM SHOT. Zlepší mobilizaci tukových zásob, nabudí vás před fyzickou aktivitou, zvýší termogenezi a to vše rychle a efektivně!

Základem je vysoká koncentrace účinných látek jako L-karnitin, synefrin, kofein, arginin a vybrané vitaminy, to vše s cílem efektivně nastartovat a zrychlit energetické metabolické pochody a proměnit vaše tělo v továrnu na energii.

Je určený pro: osoby, které chtějí maximálně zvýšit spalování tuků během fyzické aktivity. Pro maximální stimulaci na výkon, snižování nadváhy a pro účinné formování postavy.

Charakteristika účinných látek:

* L-karnitin – tato účinná látka v lidském těle působí jako přenašeč mastných kyselin (tuků) do mitochondrií, místa jejich spalování (přeměny na energii). Její zvýšený příjem v organismu podporuje tvorbu energie právě z tukové tkáně. Současně pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu, zlepšuje nervosvalovou činnost a zvyšuje schopnost regenerace.

* Arginin – je aminokyselina, která napomáhá lepšímu prokrvení zatěžovaných svalů, udržuje pozitivní poměr mezi tukovou a svalovou tkání. Navíc pomáhá i rychlejší eliminaci po-tréninkových metabolických zplodin – urychluje regeneraci.

* Cholin – podílí se na intenzivnějším využívání tuků a zároveň podporuje procesy, které vedou ke zvýšení hladiny energie pro svalovou práci.

* Kofein – stimuluje centrální nervový systém a napomáhá uvolňování tuků z tukových zásob.

* Synefrin – je označení účinné látky, která je obsažena v rostlině zvané Citrus Aurantium. Společně s kofeinem pomáhá zvyšovat metabolický obrat a produkci tepelné energie (termogeneze), oba tyto procesy pak mají za následek zvýšené spalování tuků.

Masážní skořicový gel

62

 

Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit, čímž násobíme účinek skořicové silice a tím urychlíme likvidaci tukových buněk. Skořicová silice navíc působí silně desinfekčně a tlumí bolest. Aroma skořice působí afrodiziakálně.

Návod k použití: aplikujte v místech výskytu tzv. pomerančové kůže několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Po aplikaci přípravku doporučujeme určené partie těla procvičit. Skořice vykazuje silný zahřívací efekt. Skořice je poměrně často se vyskytující alergen, doporučujeme proto před plošným použitím přípravku nejprve provést test kožní dráždivosti.

Indikace byliny:

* proti celulitidě

* urychluje odbourávání tukových buněk

* snadná a praktická aplikace

* bez předpisu

Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Při přecitlivělosti na některou složku přípravku použijte jako podpůrný prostředek šišák bajkalský