Kolagenárium – Hradec Králové

FOTOOMLAZENÍ

FOTOOMLAZENÍ VYPADAT A CÍTIT SE MLADŠÍ ZA 90 DNÍ

OMLAZENÍ CELÉHO TĚLA… NEJEN OBLIČEJE   

ULTRARYCHLÉ 10 MINUTOVÉ OŠETŘENÍ   

OBNOVA KOLAGENU, ELASTINU A KYSELINY HYALURONOVÉ

HLOUBKOVÁ REGENERACE A HYDRATACE KŮŽE   

ZÚŽENÍ PÓRŮ A ROZJASNĚNÍ PLETI

HLADŠÍ A JEMNĚJŠÍ POVRCH KŮŽE   

VYPNUTĚJŠÍ A PRUŽNĚJŠÍ PLEŤ   

REDUKCE VRÁSEK A PIGMENTOVÝCH SKVRN

ZVÝŠENÁ PROPUSTNOST KŮŽE   

BEZ REKONVALESCENCE A VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ

 

STOP STÁRNUTÍ! OMLÁDNĚTE!

 

Regenerace a omlazení kůže

 

Co způsobuje stárnutí kůže

V mládí je naše kůže výborně zásobována živinami a vytváří dostatečné množství kolagenu a elastinu, a tak je kůže pevná, pružná a hydratovaná. Již po 25. roce života se snižuje zásobování pokožky živinami, zpomaluje látková přeměna a výrazně klesá tvorba kolagenu a elastinu ve fibroblastech (buňkách v pojivové tkáni). Jelikož je kolagen hlavní „výplní“ pojivové tkáně a tvoří 70% hmotnosti kůže, jeho úbytek vede k jejímu ochabnutí. kůže ztrácí pevnost, pružnost a hydrataci, zpomaluje se regenerace buněk, kůže je unavenější, bledší a nerovnoměrnější, objevují se první známky stárnutí a první vrásky, které se s přibývajícím věkem prohlubují.

Omlazování kůže pomocí fotoomlazení

Kolagenové ošetření bojuje proti příčinám stárnutí kůže přirozeným způsobem zevnitř a aktivuje tělu vlastní přirozený proces omlazení kůže. Speciální červené světlo kolagenových trubic působí na buňky, fibroblasty, a stimuluje je k tvorbě kolagenu a elastinu. Tomuto procesu říkáme „FOTOOMLAZENÍ“.

Účinné a klinicky testované

Vědecké studie prokázaly, že červené světlo kolagenových trubic urychluje regeneraci kožních buněk o 150 – 200%, navíc se zlepšuje vázání vlhkosti v kůži, zvyšuje se propustnost kůže a kůže je lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je vypnutější a zdravější kůže. Tento proces pokračuje dále i po skončení terapie.

 

POZOROVACÍ STUDIE

 • 97 % zvýšená pevnost a pružnost celého těla
 • 89 % zřetelnější liftingový efekt v obličeji, na krku a dekoltu
 • 68 % oživení celkového vzhledu kůže

* Výsledky z pozorování po použití na švýcarské klinice v Pianu po 4 měsících pod vedením Dr. med. Angehrna, zakládajícího člena a presidenta Švýcarské společnosti Anti-Aging Medicíny

 

KOLAGENÁRIUM – NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

KOLAGENÁRIUM využívá celotělové trubice Collagen Plus 10 vytvoří skvělou kůži a pevný svalový systém.

Co způsobuje stárnutí kůže?

Stárnutí kůže ovlivňuje několik faktorů. S věkem se snižuje zásobování pokožky potřebnými živinami, zpomaluje látková přeměna a snižuje se množství buněčné energie ve fibroblastech (buňkách produkujících kolagen a elastin). Toto vše vede k prudkému poklesu tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové – látek, které tělo potřebuje pro mladistvou a vypnutou kůži.

Jak funguje FOTOOMLAZENÍ?

Speciální červené světlo vyzařované kolagenovými trubicemi stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži. Tomuto procesu říkáme „fotoomlazení“. Klinické studie prokázaly, že světelná terapie urychluje regeneraci kožních buněk o 150 až 200 procent. Navíc je pokožka lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je viditelně mladší, vypnutější a jasnější kůže. Kolagenové ošetření obnovuje mladistvý vzhled kůže přirozeným způsobem zevnitř.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Výsledky kolagenové terapie přímo souvisí se stářím a aktuálním stavem kůže a četností, dlouhodobostí a kontinuitou procesu. Pozorovací studie ukázaly, že více než polovina všech účastníků zaznamenala zlepšení vrásek v obličeji a na dekoltu po deseti aplikacích. Po 30 ošetřeních bylo viditelné zlepšení u všech uživatelů. Kromě toho všichni účastníci testu potvrdily významné zlepšení pevnosti a pružnosti kůže na celém těle. Proces syntézu kolagenu a elastinu pokračuje dále i po skončení terapie!

Jak mohu dosáhnout svého cíle?

Doporučujeme počáteční KOLAGENOVÝ program skládající se ze tří 10-minutových ošetření týdně během 3 měsíců.

Výsledky mohou být dále zlepšeny pravidelným používání našich exkluzivních produktů péče o pleť (Hyaluron Gel, PREMIUM Hyaluron Gel) a užíváním exklusivních nutričních doplňků (COLLAMIN, COLLAMIN FLUID), které byly vyvinuty speciálně pro kolagenovou terapii. Tyto produkty zvyšují produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Jsou vyrobeny z přírodních surovin. Konejší, omlazují a obnovují přirozenou pružnost a zářivost kůže.

Pro maximální výsledky by měla být součástí KOLAGENOVÉ terapie vyvážená strava, dostatečný pitný režim a pravidelné cvičení. Celkový proces také pozitivně ovlivňuje omezení kouření a alkoholu.

Jak si mohu zachovat dosažené výsledky?

Proces syntézy kolagenu a elastinu pokračuje dále i po skončení KOLAGENOVÉ terapie. Dosažené výsledky si můžete snadno zachovat návštěvou KOLAGENÁRIA 1x za 14 dní spolu se správnou stravou, pravidelným pitným režimem, používáním speciálních produktů péče o pleť (Hyaluron Gel, PREMIUM Hyaluron Gel) a cvičením.

Jak dlouhé je každé ošetření?

Ošetření je velmi rychlé. Aplikace by měla v průměru trvat na vertikálním KOLAGENÁRIU 10 minut a na ležícím 20 minut. Mezi jednotlivými návštěvami doporučujeme přestávku 48 hodin.

Jak musím připravit kůži před návštěvou KOLAGENÁRIA?

Pro zajištění co nejlepší výsledků je třeba před návštěvou KOLAGENÁRIA odstranit všechen make-up a důkladně očistit pokožku. Make-up totiž může omezit nebo blokovat účinnost kolagenových trubic. Žádná jiná příprava není potřeba. Použitím exkluzivních produktů péče o pleť, jako je Hyaluron Gel nebo PREMIUM Hyaluron Gel, navržených speciálně pro kolagenovou terapii, můžete výsledky zlepšit.

Je možné kombinovat kolagenovu terapii s jiným kosmetickým ošetřením?

Ano. Je doporučováno ostatní ošetření kombinovat s kolagenovou terapií. Běžné kosmetické ošetření je totiž prováděné především na povrchu kůže, zatím co kolagenová terapie regeneruje kůži zevnitř. Fotoomlazení zvyšuje propustnost kůže a umožňuje tak účinným látkám proniknout hlouběji do kůže. Tím se zvyšuje účinnost kosmetických přípravků.

Musím nosit ochranné brýle?

Světlo je velmi intenzivní, proto je nutné používat ochranné brýle.

Co odlišuje kolagenovou terapii z jiných typů ošetření?

Na rozdíl od jiných terapií omlazení pleti, jako jsou laser a IPL, terapie foto omlazení funguje bez vysokých teplot na kůži nebo poškození tkání nebo buněk. Vyzařované červené světlo není horké a je vhodné pro všechny typy pleti a věkové skupiny.

Nejsou známy žádné kontraindikace

Bezbolestné, bez rekonvalescence

Jednoduché, tělu přirozené ošetření

Jak se KOLAGENÁRIUM liší od LED ošetření?

LED ošetření je mnohem dražší a obvykle ošetřuje jen tvář. KOLAGENÁRIUM ošetřuje celé tělo a dosahuje mnohem intenzivnějšího účinku. „Za málo peněz, hodně efektu.“

Ovlivňují některé léky výsledky?

Užíváte-li léky nebo trpíte-li kožním onemocněním, prosím, vezměte na vědomí, že některé léky mohou být fotosenzitivní. To jest, mohou způsobit nežádoucí reakce, pokud je tělo vystaveno světlu. Vždy se poraďte se svým lékařem, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před použitím KOLAGENÁRIA.

Je terapie vhodná pro každého?

Foto omlazovací ošetření pomocí kolagenových trubic je vhodné pro všechny typy pleti. Nicméně, následující lidé by neměli KOLAGENÁRIUM používat:

Těhotné ženy

Lidé trpící epilepsií

Lidé s nemocemi, které jsou citlivé na světlo

Lidé, kteří užívají léky nebo bylinné přípravky, které mohou vést k citlivosti na světlo, jako jsou antibiotika, protizánětlivé léky, třezalka, atd.

Trénink na vibrační desce by měl být vynechán po akutní operaci nebo pokud trpíte srdečními problémy, onemocněním kyčlí nebo kostí, v těhotenství, pokud máte kostní implantáty nebo trpíte akutním onemocnění nebo zánětem.

Pokud máte pochybnosti, zda byste měli použít KOLAGENÁRIUM, obraťte se na svého lékaře.

 

Anti-Aging světelná terapie – CollagenPlus

12

Pro celé tělo se speciálním zaměřením na obličej a dekolt!

Výsledky sledování na 51 osobách po dobu 4 měsíců v roce 2008 na Klinice v Pianu ve Švýcarsku pod vedením Dr. med. Fiorenzo Angehrn (prezidenta švýcarské společnosti pro Anti-Aging medicínu)

 

DESET NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH VLASTNOSTÍ COLLAGEN PLUS:

Vytváří kolagenovou a elastinou strukturu kůže

Redukuje vrásky a linie, obzvláště v obličeji, na krku a dekoltu

Zlepšuje ukládání vlhkosti v kůži

Modeluje obličejové kontury a navrací objem

Oživuje a chrání Vaši kůži

Zabraňuje předčasnému stárnutí

Posiluje regeneraci kožních buněk

Posiluje pojivové tkáně celého těla a napínání pokožky

Pozitivně ovlivňuje metabolismus minerálů

Všeobecně zvyšuje dobrý zdravotní stav a výkonnost

ANTI-AGING SVĚTELNÁ TERAPIE

…první výsledky již po několika aplikacích

13

 

14

Následné doporučené aplikace pro udržení dosažených výsledků: 1-2x týdně na 10-20 minut

 

S PŘIBÝVAJÍCÍM VĚKEM SE NÁŠ METABOLISMUS ZPOMALUJE:

Energie pro obnovu buněk ubývá.

V kůži ležící kolagenová a elastinová síť ubývá a přirozená obnova kolagenu ochabuje.

Kůže ztrácí elasticitu a pružnost, to se vnějškově projevuje tvorbou vrásek a linií, především v obličeji, na krku a dekoltu.

Za prvé je toto v normálním procesu stárnutí zdůvodněno a je geneticky naprogramováno, za další hrají také roli vnějšího prostředí.

Tak je naše kůže jako žádný jiný orgán vystavena rozličným vnitřním a vnějším vlivům.

Zároveň ale kůže podstatně reprezentuje i náš vnější vzhled.

15

Pomocí světla o speciální vlnové délce může být struktura kůže celkově vylepšena. Prokrvení a látková výměna jsou stimulovány a kůže se detoxikuje. Kožní buňky budou stimulovány, produkce kolagenu ve fibroblastech urychlena. Příjem kyslíku v kůži bude podporován, absorpce vlhkosti a stejně tak schopnost kůže ji uchovat budou vylepšeny. Regenerace a tvorba nové zdravější kůže je znatelně zvýšená.

Tyto procesy budou pomocí červených vlnových délek v rozsahu od 610nm do 650 nm Iniciovány, podporovány a dosaženy.

 

Doporučené využití kolagenária

 

16

VITALIZACE A OCHRANA 10 návštěv 3 – 4 týdny

Kůže bude osvícena světlem o vlnové délce od 610 do 650nm a zásobena energií. Výměna minerálů bude aktivována, kůže se netoxikuje, struktura kůže se zlepší a je chráněna před škodlivými vlivy prostředí.

Vzhled kůže, obzvláště v oblasti obličeje, je viditelně oživený.

2-3 krát týdně 10-20 min. pro použití osvětlení.

Doporučení pro následné používání: 1-2 krát týdně na 10-20 minut osvětlení

 

REGENERACE A MODELACE 20 návštěv 5 – 7 týdnů

Zanícená místa pokožky a nečistoty se rychle zahojí. Tak se stane vzhled kůže svěží, zdravější a jasnější. Zákazníci uvádějí zlepšení vlhkosti kůže v obličeji, na krku a dekoltu, a to zejména obličej dostává více plnosti a působí vytvarovaně. Zřetelně se zlepšuje celková výkonnost a dobrý zdravotní stav. 2-3 krát týdně 10-20 min. pro použití osvětlení. Doporučení pro následné používání: 1-2 krát týdně na 10-20 minut osvětlení

 

POSÍLENÍ A NAPNUTÍ 30 návštěv 8 – 10 týdnů

Kolagenová struktura pokožky je posílena a tím způsobí vypnutí. Kůže získává zpět pevnost a pružnost, což je základní předpoklad proti celulitidě. Stejně tak jsou vyplněny linie a vrásky v obličeji, na krku a dekoltu a jsou tak přirozeně redukovány známky stárnutí.

2-3 krát týdně 10-20 min. pro použití osvětlení.

Doporučení pro následné používání: 1-2 krát týdně na 10-20 minut osvětlení

 

Nadstandardní péče pro Vaše tělo

 

Hyaluron Gel – Efektivní vázání vlhkosti pro vypnutý a jemný vzhled kůže

17
 • Přírodní okamžitý liftink pro každodenní péči.
 • Pomáhá udržovat hladkou a hydratovanou kůži.
 • Redukuje viditelné známky stárnutí pokožky.
 • Podporuje obnovu kolagenu a elastinu.
 • Revitalizuje buněčnou obnovu a buněčnou strukturu.
 • Vyhlazuje kůži a pomocí vázání vlhkosti.
 • Je vhodný pro každý typ pleti, ideální také jako podklad pod make-up.
 • Chrání pleť před vnějšími vlivy prostředí.
 • Není testováno na zvířatech. Žádné obsažené látky nejsou živočišného původu.
 • Balení 30 ml/5 ml

 

18

Timeless stabilizuje přírodní rovnováhu Vaší kůže a stará se o znatelně více pružnosti a elasticity.

 

 • Kůže je stále zásobena vlhkostí a účinnými látkami
 • Povrch kůže je hladší a pružnější a kontury jsou pevnější a vypnutější
 • Přirozená tvorba kolagenu je intensivně stimulována
 • Kolagenová vlákna jsou znovu uspořádána do pevné osnovy
 • Snižuje viditelné známky stárnutí
 • Balení 50 ml/5 ml

 

19

Anti-Aging Collagen Pen s Trylagen a Lipomist

 

 • Trylagen a Lipomist jsou rozhodující účinné látky art of sun Collagen Pen.
 • Kyselina Hyaluronová podporuje účinek tohoto produktu.
 • Pomocí kuličkového pera je produkt cíleně nanášen na vrásky.
 • Balení 10 ml

 

COLLAMIN/COLLAMIN FLUID

 

13

Speciální spektrum čistých aminokyseliny pro efektivní syntézu kolagenu a zpevnění vaziva. Obsažené množství přesně odpovídá nutné potřebě kůže, kostí a kloubů. Collamin posiluje, zpevňuje, zachovává zdraví a elasticitu kůže. Při pravidelném užívání přípravku Collamin došlo u většiny lidí, kteří tuto terapii vyzkoušeli, k prokazatelnému zvýšení obsahu kolagenu a elastinu v pojivové tkáni kůže, kostí, šlach, vazů, svalů, cévních stěn a orgánů. Výsledek je znatelný!

 

VIDITELNÉ OMLAZENÍ S ANTI-AGING TECHNOLOGIÍ