Vacu shape v Hradci Králové

Výhodou této technologie jej jedinečná kombinace vákua s infračerveným zářením, která má za následek dokonalejší prohřívání tkání a svalů včetně zvýšení cirkulace krevního oběhu. Vytváří doposud nejdostupnější a velmi účinné možnosti k rychlému úbytku hmotnosti. Způsobuje dvojité zrychlení metabolismu, aktivní spalování tuků, redukci celulitidy a také je vhodná pro ošetření problematické pleti. Díky infračervenému záření dochází ke stimulaci produkce kolagenu v kůži, čímž dochází k vyhlazování a výraznému zpomalování stárnutí pokožky. Infračervené paprsky jsou elektormagnetické záření, které se používá v plastické chirurgii, rehabilitaci, fyzioterapii a ortopedii. Pronikají do hloubky tkání a vytváří pozitivní změny v lidském těle. Infračervené paprsky jsou také používány pro problémy s nadváhou a při kožní léčbě, protože pronikají hluboko do pokožky a tělo je zahříváno zevnitř. Díky rozšíření cév a zlepšení krevního oběhu se tělo čistí přes pocení.

Výhody : cílené spalování tuků na břiše, bocích, hýždích a stehnech

odstranění celulitidy

vyhlazení a zpevnění kůže

zlepšení fyzické kondice

aktivace krevního a lymfatického oběhu

chůze je nejpřirozenější lidský pohyb a pomáhá správnému držení těla

zdravá alternativa liposukce

revitalizace kardiovaskulárního systému

rychlé odstranění toxinů a škodlivých látek

redukce hmotnosti

viditelný úspěch již po 10-ti aplikacích

na přístroji mohou cvičit i klienti s křečovými žílami

Průběh procedury: 30-ti minutový trénink formou pružné a plynulé chůze na běžeckém pásu. Problémové partie ( boky, břicho, hýždě, stehna) se při tréninku nachází v podtlakové komoře, která je utěsněná neoprénovou sukýnkou. V této komoře pracuje vákuový systém, který vytváří nízký atmosferický tlak. Tímto procesem dochází k aktivnímu prokrvení problémových paritií k rychlému spalování tuků a pozitivně působí při celulitidě. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, odvádí tuk z tukových buněk ke svalů, a zde je možno tuk spálit. Podtlakem se při cvičení rozšiřují cevý, aktivuje lymfatický systém a tím dosáhneme odplavování škodlivin z těla ven. V další fázi při cvičení dochází ke zbavování nadbytečných kalorií, tvarování postavy, zlepšení fyzické kondice a zvyšování sebevědomí. Mimo podtlaku je zde zapnut infrasystém, který vše několikrát znásobí.

Kontraindikace:

těhotenství

nádorové oněmocnění

bércové vředy

exematická dermatitida

hemoroidy

V případě pochybností doporučujeme vždy konzultaci s lékařem

Jak často? doporučujeme 2-3návštěvy týdně min 10 návštěv

Ceník: 1 procedura – 150,-Kč

Doporučujeme: permanentka (10 + 1 procedura ) – 1500,-Kč

Tímto produktem zvýšíme efekt

NEOCARNITARGIN s ženšenem

Léty prověřená kombinace účinných látek pro efektivní spalování tuků přichází v novém, atraktivnějším designu. Vyzkoušejte jej i vy a podpořte redukci hmotnosti a formování postavy.

Doplněk stravy, se sladidly.

 

NEOCARNITARGIN s ženšenem je léty prověřená kombinace funkčních látek pro spalování tuků, ale také efektivní podpora celkové harmonizace a vitalizace organismu. Díky přídavku blahodárného ženšenu pomáhá organismus nabudit, proto není vhodné používat jej v podvečerních hodinách a před spaním.

NEOCARNITARGIN s ženšenem je vhodný pro všechny osoby, které jsou dlouhodobě zatíženy stresem a velkým fyzickým a psychickým vypětím. Ideální je do období podzimní a jar jejímu efektivnímu odbourávání.

 

NEOCARNITARGIN s ženšenem je vhodný pro všechny osoby, které jsou dlouhodobě zatíženy stresem a velkým fyzickým a psychickým vypětím. Ideální je do období podzimní a jarní únavy.

Základ tvoří látky jako L-karnitin, ženšen, arginin, hořčík, glycin a vitamin B6. Všechny tyto prvky spolupůsobí proti novotvorbě tukové tkáně a pomáhajíefektivní spalování tuků

* podporu redukčních diet (využívání energie z tukové tkáně)

* podporu vytrvalostního výkonu u sportovců

* doplnění výživy ke zlepšení svalové a nervosvalové aktivity (pro snížení tendence ke svalovým křečím)

* doplnění výživy ke snížení rizika oběhových obtíží

* udržování fyzické a psychické kondice v období stresového zatížení

* doplnění výživy k podpoře spermatogeneze

* celkovou přirozenou energizaci a vitalizaci organismu

* budování antistresové bariéry

Doporučené dávkování:

* 2x denně 15 ml na lačno

* první dávku ráno před snídaní, druhou před obědem nebo 30 minut před fyzickou aktivitou, nepoužívejte večer před spaním

* je možné užít i jednorázově 30 ml 1x denně, nejlépe ráno nalačno

* maximální denní dávka 3x 15 ml

* nepřekračujte doporučené dávkování

Použití:

* určeno k přímé konzumaci nebo zředěním obsahu odměrky do vody nebo sportovního nápoje

* před použitím protřepte

* přirozenou vlastností výrobku je hnědnutí, které není nijak na závadu

* pro přípravu nejsou vhodné mléčné nebo alkoholické nápoje

Slimline

SLIMline obsahuje vysoce kvalitní extrakt z kakaa, které díky svému unikátnímu složení a vysokému obsahu antioxidantů bylo zařazeno mezi jednu ze „superpotravin“. Kakao je jednou z novinek v oblasti zpevnění pokožky a je součástí nejmodernějších zeštíhlujících kosmetických přípravků. Velice účinně pomáhá stimulovat lipolýzu v pokožce a podkoží, a tak rozkládá tukové buňky na volné mastné kyseliny a glycerol. Tímto způsobem tukové buňky zmenšují svůj objem, pokožka se vyhlazuje a působí zdravějším dojmem. Gel je obohacen o vysoký podíl přírodního alkaloidu kofeinu, který také pomáhá odbourávat tukové buňky, stimuluje mikrocirkulaci a tonizuje pokožku. Pozitivních výsledků je dosaženo při aplikaci na místa, kde se hromadí nadbytečný tuk v podkoží.

Proč použít activegel SLIMline:

* zpevňuje pokožku

* urychluje lipolýzu

* podporuje průtok lymfy

* rozkládá tukové buňky

* tonizuje pokožku

* působí detoxikačně

* hydratuje a vyživuje

* vhodný před procedurami bezbolestné liposukce a lymfodrenáží

Složení

Aqua purificata, Glycerin, Theobroma Cacao Extract, Caffeine, Propylenglykol,Carbomer, Sodium hydroxide, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol.

Výrobek neobsahuje žádná barviva a parfémy.

Aplikace

Pro efektivní výsledek naneste gel na postižené partie, pro lepší prokrvení jemně promasírujte krouživými pohyby a nechte vstřebat. Doporučujeme používat pravidelně, 2 x denně.

Indikace

Podkožní tuk, ochablá pokožka.

Byliny

Kakao, kofein.

DoktorBio

Active gely s vysokým obsahem přírodních extraktů, bioaktivních látek, antioxidantů, vitamínů a minerálů. Unikátní gely se lehce vstřebávají, podporují detoxikaci a obnovují přirozenou krásu celého těla. Každá z receptur byla vytvořena na základě

nejnovějších poznatků v péči o tělo a pleť. Nový obal s dávkovačem zajišťuje vysokou ochranu a snadnou manipulaci. Při každé pohybové aktivitě je nutné dodržovat pitný režim. V našem studiu nabízíme:

CARNITIN DRINK

LEHKOST V KAŽDÉM DOUŠKU! Váš oblíbený nápoj v nové jemné osvěžující příchuti dragon fruit. Plodina (kaktus) dragon fruit známá jako dračí ovoce připomíná svou chutí směs kiwi, hrušky a melounu. Zemí původu je Střední a Jižní Amerika.

 

 

Doplňujte tekutiny a energii při sportu a podpořte své snažení snížit vaši hmotnost. Vyzkoušejte jedinečný nápoj CARNITIN DRINK, který vám pomůže dosáhnout vašeho cíle.

CARNITIN DRINK

Díky účinné kombinaci látek je CARNITIN DRINK ideálním nápojem pro podporu vašeho výkonu a pro zvýšení využívání energie z podkožního tuku. Je nesycený a neobsahuje žádný cukr. Díky obsahu taurinu a vitamínu B3 vám také pomůže zlepšit koordinaci pohybů a soustředění.

Dáváte přednost méně sladkým nápojům? Vyzkoušejte CARNITIN DRINK v příchutích bez kofeinu – eucalyptus + kiwi, fresh grep, dragon fruit.

CARNITIN DRINK vám pomůže:

* doplnit tekutiny a energii

* urychlit spalování tuků

* zlepšit koordinaci pohybů a koncentraci

Charakteristika účinných látek:

L-Carnitin báze – L-Carnitin přenáší mastné kyseliny na místo jejich spalování do energetických center buněk tzv. mitochondrií a tím podporuje tvorbu energie z tuků. Podílí se na celkové energizaci organismu a výrazně přispívá k redukci nadváhy, podporuje srdeční a mozkovou činnost, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost. Pro stimulaci metabolismu (urychlení látkové výměny) je přidán kofein (mimo příchutě eucalyptus+kiwi, fresh grep), který napomáhá zvýšit metabolický obrat a má za následek zvýšené využívání energie z tuků. Současně dochází k celkovému zvýšení metabolismu, což pro organismus znamená, že pro zabezpečení základních životních funkcí (tzv. bazální metabolismus) spotřebovává více energie. Energizující směs je doplněna o taurin, který zabezpečuje udržování koncentrace během zátěže a tím napomáhá zlepšení koordinace pohybu. S taurinem spolupůsobí i kofein, který rovněž stimuluje centrální nervový systém.

Doporučené dávkování:

* 1 láhev Carnitin drinku denně.

* Pro podporu fyzického výkonu začněte užívat 20 – 30 minut před výkonem, dávkujte i během výkonu.

Použití:

Po otevření výrobek spotřebujte do 24 hodin. Případný sediment není na závadu výrobku.

Carnitin drink – příchuti fresh grep, kiwi – eukaliptus, dragon fruit